• تاریخ : ۵ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : ریپور

1294835 888 اعلام محدودیت های ترافیکی مازندران در عید فطر

خبرگزاری ایسنا: رئیس پلیس‌راه مازندران؛ محدودیت‌های ترافیکی مازندران در عید فطر را اعلام کرد.

سرهنگ علیرضا قدمی در گفت‌وگویی در مورد محدودیت‌های عید فطر در محورهای مواصلاتی مازندران، اظهار کرد: محدودیت‌های ترافیکی به تهران از ساعت ۱۲ روز یکشنبه چهارم تیرماه آغاز و تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۰ تیرماه ادامه دارد.

وی تصریح کرد: تردد انواع موتورسیکلت به اســتثنای موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی از ساعت ۱۲ ظهر یکشنبه چهارم تیرماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۰ تیر از محورهای کندوان، هراز، فیروزکوه ممنوع اســت.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز یکشنبه چهارم تیرماه تا ساعت ۳ بامداد روز دوشنبه پنجم تیر از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس‌راه در محل، از ساعت ۱۵ روز یکشنبه تا ساعت ۳ صبح روز دوشنبه از کرج به سمت مرزن‌آباد یکطرفه اســت.

قدمی همچنین ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز دوشنبه پنجم تیر تا ساعت یک بامداد روز سه‌شنبه ۶ تیر از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس‌راه در محل، از ساعت ۱۵ همین روز تا ساعت یک بامداد روز سه‌شنبه از کرج به سمت مرزن‌آباد یک طرفه اســت.

وی خاطرنشان کرد: در پایان هفته نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز جمعه نهم تیر تا ساعت ۳ بامداد روز شنبه ۱۰ تیرماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس‌راه در محل ، از ساعت ۱۵ همین تاریخ تا ساعت ۳ بامداد روز شنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج یک‌طرفه می‌شود.

رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت همچنان در محور کرج- چالوس و بالتصــویر ممنوع اســت.

قدمی گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه نهم تا ساعت یک بامداد روز شنبه ۱۰ تیرماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، از ساعت ۱۶ همین تاریخ تا یک بامداد روز شنبه از آب اسک تا رودهن یک‌طرفه ممنوع می‌شود.

وی افزود: تردد تمامی کامیون‌ها و کامیونت‌ها به اســتثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ یکشنبه چهارم تا ساعت ۶ روز چهارشنبه ۷ تیرماه و از ساعت ۸ تا ۲۴ پنج شنبه هشت تیر و از ساعت ۸ جمعه تا ساعت۱۲ روز شنبه ۱۰ تیر از محور هراز ممنوع اســت، همچنین علاوه بر این تردد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع اعلام شد.

رئیس پلیس‌راه مازندران تردد تمامی تریلرها به اســتثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز یکشنبه ۴ تیر و از ساعت ۸ الی ۲۴ روزهای دوشنبه و سه‌شنبه و جمعه این هفته از تهران به قائمشهر و بالتصــویر ممنوع اعلام کرد.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته اعلام محدودیت های ترافیکی مازندران در عید فطر اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما