• تاریخ : ۱۷ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : مجله

مجموعه اپلیکیشن «کودک من»، با دنبال فراهم کـــردن امکان بهره‌مندی معقول کودکان و نوجوانان از امکانات و فواید رسانه‌های دیجیتال، اینترنت و شبکه‌های اجتماعی و مدیریت والدین بر هستفاده کودک از موبایل، توسط اپراتور دوم به صورت رایگان در اختیار مشترکان قرار گرفت.

به گزارش خانوم فردا، به گرازش
از
ایسنا، این مجموعه «کودک من» شامل اپلیکیشن راه‌انداز «کودک من» و اپلیکیشن «مدیریت کودک من» هست. پلن کاربردی «مدیریت کودک من» روی گوشی والدین و راه‌انداز «کودک من» روی گوشی کودک نصب می‌شود. با نصب راه‌انداز «کودک من»، ظاهر صفحه نمایش گوشی موبایل کودک به ظاهری تکمیلا کودکانه و جذاب تبدیل خواهد انجام گرفت و با نصب اپلیکیشن «مدیریت کودک من»، والدین خواهند توانست نحوه هستفاده کودک از موبایل را در بستر اینترنت از راه دور و از طریق گوشی موبایل خود مدیریت کنند.

از جمله امکانات این پلن می‌توان به تعریف فهرست مجاز مخاطبان کودک به منظور برقراری تماس، ارسال و دریافت پیامک، تعریف فهرست مجاز وب‌سایت‌ها برای کودک، نظارت بر پلن‌های کاربردی نصب انجام گرفته روی گوشی همراه کودک و امکان فعال یا غیرفعال کـــردن هر یک از آن‌ها، تعریف زمان‌بندی دلخواه برای هستفاده کودک از خدمات تماس، پیامک و اینترنت همراه، تعریف زمان‌بندی دلخواه برای هستفاده کودک از هر یک از پلن‌های کاربردی و نیز دریافت گزارش‌ تماس‌ها، پیامک‌ها، وب‌سایت‌های بازدید انجام گرفته و پلن‌های کاربردی هستفاده انجام گرفته توسط کودک و همچنین تغییرات سیم‌کارت کودک اشاره کـــرد.

برای هستفاده از این مجموعه باید سیم‌کارت‌های کودک و والدین، ایرانسلی یا ترابردانجام گرفته به شبکه ایرانسل بوده و هر دو با هم تحت مالکیت پدر یا مادر باانجام گرفت. علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت هشدارات افزایش و دانلود این مجموعه و فایل راهنمای آن به وب‌سایت این اپراتور مراجعه کنند.

انتهاي پيام/ ۹۳۰۶۱۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما