• تاریخ : ۱۹ام خرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : مجله


گروه رویدادي : به همراهرداری

تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ – ۲۳:۲۳

كد :۷۵۲۸۷

احتمال خطا در تشخیص جنسیت جنین/ ممکنه سونوگرافی اشتبه همراهه کنه؟


آیا امکان دارد جواب سونوگرافی اشتبه همراهه به همراهانجام گرفت؟ آیا نگران اشتبه همراهه بودن سونوگرافی در تشخیص جنسیت جنین هستید؟ سونوگرافی که در اواسط به همراهرداری انجام می شود برای تعیین جنسیت جنین می به همراهانجام گرفت.

آیا ممکن هست تشخیص سونوگرافی در تعیین جنسیت جنین اشتبه همراهه به همراهانجام گرفت؟ بله.

آیا این اشتبه همراهه زیاد پیش می آید؟ در واقع جواب درستی نمی توان به این سوال داد زیرا مدرکی وجود ندارد.

اشتبه همراهه چگونه اتفاق می افتد؟ به مثال های زیر توجه کنید:زود انجام دادن سونوگرافی برای تشخیص جنسیت جنین


بهترین زمان برای تعیین جنسیت جنین بین هفته هجدهم به همراهرداری تا هفته بیستم به همراهرداری هست. سونوگرافی پیش از این تاریخ لزوما بر اساس دستگاه تناسلی نمی به همراهانجام گرفت.


تجهیزات سونوگرافی


تمام دستگاه های سونوگرافی مشابه نیستند. در واقع برخی دستگاه ها قدیمی تر هستند و تصویری نیکو ارائه نانجام میدهند.


همکاری نانجامن جنین در هنگام سونوگرافی


برخی مادرها معتقدند جنین دوست ندارد خود را به سونوگرافر نشان دهد. اگر این اتفاق بیفتد تصویر های معقول از جنین گرفته نمی شود و به آسودهی نمی توان جنسیت جنین را تعیین انجام.

همچنین در صورتی که جنین پاهایش را گره انجامه به همراهانجام گرفت و دستش نزدیک اندام تناسلی به همراهانجام گرفت نمی توان جنسیت او را تعیین انجام.


تجربه در انجام سونوگرافی


حتما شنیده اید که گاهی جنین دختر به همراه جنین پسر اشتبه همراهه گرفته می شود زیرا وسط پاها بند ناف دیده می شود و به همراه دستگاه تناسلی آقاانه اشتبه همراهه گرفته می شود. در واقع این مسئله به تجربه سونوگرافر بستگی دارد که اشتبه همراهه نکند.

گاهی سونوگرافر به همراه تجربه نیز اشتبه همراهه می کند اما خیلی کم پیش می آید.


وخانوم مادر در هنگام سونوگرافی


هر چقدر شما سنگین ترین به همراهشید تصویر ها سونوگرافی کیفیت کاهشی دارند. در این وضعیت سونوگرافی کار دشواری هست. این مسئله همراه به همراه فاکتورهای دیگر در تشخیص نادرست جنسیت تاثیر می گذارد بنابراین به همراهید به آزمایشات دیگر اعتماد کنید.

سعی کنید زمان سونوگرافی را خیلی زود نگذارید. ممکن هست اطلاعاتی دریافت کنید که ابداً درست نبه همراهانجام گرفت. دربه همراهره تجهیزات و تجربه سونوگرافر بپرسید. برخی سونوگرافرها به شما پیشنهاد انجام میدهند پیش از سونوگرافی یک فنجان نوشیدنی شیرین گاز دار بدون کافئین بخورید تا جنین فعال تر شود.


چه زمانی در سونوگرافی در تشخیص جنسیت جنین اشتبه همراهه اتفاق می افتد؟


می توانید ناآسودهی و شوکی که والدین پس از اشتبه همراهه بودن جنسیت جنین وارد می شود را تصور کنید. زمان لازم هست تا فرد حالت روحی خود را به همراهزیابد.

مطالعات نشان می دهد هر قدر زودتر اشتبه همراهه تشخیص جنسیت مشخص شود آسوده تر پذیرفته می شود.

در واقع مادر از این که فرخانومدش تغییر جنسیت داده ناآسوده نیست ناآسودهی او به خاطر نقشه ها و آرزوهای نه ماهه او برای فرخانومدش بوده هست که همه تغییر انجام میدهند.

برخی مادرها پس از شنیدن رویداد اشتبه همراهه بودن جنسیت جنین می خندند و آن را فراموش انجام میدهند. بهتر هست به خود دشوار نگیرید. 

منبع رویداد : ooma

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما