• تاریخ : ۲۱ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : مجله

معاون مدیر‌جمهور در امور خانومان و خانواده یکی از طرح‌های معاونت خانومان و خانواده ریهست جمهوری در سال جاری را اجرای طرح ملی توان‌افزایی عمومی سازمان‌های آقام‌نهاد دانست که در بخش تعلیم و مباحث مدیریت این سازمان‌ها انجام خواهد انجام گرفت.

به گزارش خانوم فردا، به گرازش
از
روابط عمومی هستانداری بومنطقه، معصومه ابتکار در نشست با سازمان‌های آقام نهاد هستان بومنطقه با اشاره به اینکه با تصویب این قانون خلاءها در این بخش رفع خواهد انجام گرفت، گفت: قانون ویژه سازمان‌های آقام‌نهاد باید روز آمد باانجام گرفت و این قانون همکاری سازمان‌های آقام نهاد را در ابعاد مختلف قانونی می‌کند.
ابتکار گفت: با توجه به نگاه ویژه دولت به جامعه مدنی برای رانجام گرفت مشارکت‌های آقامی، شاهد گام‌های موثری در این زمینه خواهیم بود.

معاون مدیر جمهور در امور خانومان و خانواده افزود: آئین‌نامه سازمان‌های آقام‌نهاد در دولت یازدهم انجام انجام گرفته و دنبال تصویب قانون در این رهستا نیز هستیم.

ابتکار بیان کـــرد: خوهستار مشارکت سازمان‌های آقام‌نهاد در تصمیم‌سازی‌ها و پلن‌ریزی‌ها در سطح کلان هستیم دلیل که دید افراد در این سازمان‌ها تخصصی و خلاقانه هست.

معاون مدیر جمهور در امور خانومان و خانواده اضافه کـــرد: اکنون در خیلی از تصمیم‌گیری‌ها و کارگروه‌ها سازمان‌های آقام‌نهاد عضو هستند.

وی خاطرنشان کـــرد: نقش سازمان‌های غیردولتی در جریان‌سازی و بسیج اجتماعی زیاد پر رنگ هست و در هستان بومنطقه با فعالیت نیکو سازمان‌های آقام‌نهاد جریان مثبت اجتماعی شکل گرفته هست.

ابتکار طرح تاب‌آوری را یکی از طرح‌های نیکو اجرا انجام گرفته عنوان کـــرد و اظهار داشت: امروز یک تفاهم‌نامه در این رهستا با هستاندار بومنطقه امضاء خواهیم کـــرد.

معاون مدیر جمهور در امور خانومان و خانواده بیان کـــرد: این طرح یکی از طرح‌های موفق و موثری ملی بوده و افزایش در بحث آسیب‌های اجتماعی خانومان و با محویت خانومان و خانواده اجرا خواهد انجام گرفت.

وی ادامه داد: طرح شبکه‌سازی موضوعی سازمان‌های آقام نهاد یکی از طرح‌های نیکو عنوان کـــرد و گفت تشکیل شبکه موضوعی در تصمیم‌گیری‌ها می‌تواند تاثیر بهتر و افزایشی داشته باانجام گرفت.

ابتکار اضافه کـــرد: یکی از طرح‌های معاونت خانومان و خانواده ریهست جمهوری در سال جاری اجرای طرح ملی توان‌افزایی عمومی سازمان‌های آقام‌نهاد هست که در بخش تعلیم و مباحث مدیریت سازمان های آقام نهاد انجام خواهد انجام گرفت.

معاون مدیر جمهور در امور خانومان و خانواده افزود: ما نمی‌خواهیم سازمان‌های آقام‌نهاد دولتی شود دلیل که یکی از حیاتی‌ترین وظایف سازمان‌های آقام‌نهاد دیده‌بانی و بیان مشکلات و نقدها هست.

وی با بیان اینکه نقدها باید در چارچوب قانون و از بی‌عدالتی به دور باانجام گرفت، خاطرنشان کـــرد: ما خوهستار محدودکـــردن فضای مجازی نبوده و خواهیم بود اما تایمی موجب مشکل به وجود می‌آید گاهی مجبور به اینکار می‌شویم.

ابتکار عنوان کـــرد: نیازمند این هستیم که آگاهی رسانی ‌و تعلیم در زمینه هستفاده نظام مند در فضای مجازی باشیم.

انتهای پیام/ ۹۳۰۶۱۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما